20 במאי 2022יחד כל ילדי ישראל • גן חב"ד בתהלוכה משותפת עם הגנים השכנים ילדי גן חב"ד חברו לגן השכן - גן 'תדהר' ויצאו לתהלוכה משותפת לכבוד ל"ג בעומר.הילדים הניפו אל על כרזות 'ואהבת לרעך כמוך' וכן סיסמאות יהדות נוספות והפגינו 'אהבת ישראל' אמיתית כמאמרו של רבי עקיבא אשר זהו 'כלל גדול בתורה'.
ילדי גן חב"ד חברו לגן השכן - גן 'תדהר' ויצאו לתהלוכה משותפת לכבוד ל"ג בעומר.הילדים הניפו אל על כרזות 'ואהבת לרעך כמוך' וכן סיסמאות יהדות נוספות והפגינו 'אהבת ישראל' אמיתית כמאמרו של רבי עקיבא אשר זהו 'כלל גדול בתורה'.